Mbrapa

Filtro rezultatet

1 njoftime për volkswagen touran minivan

Volkswagen Touran
Minivan
Fshije të gjitha filtrat
VW Touran -06
1/5

3,800 EUR

Volkswagen Touran 249999 km 2006 Automatik Naftë

Shkodër, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen touran minivan

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.