Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen touran ne durres

1 njoftime për volkswagen touran durrës

Volkswagen Touran
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
VW TOURAN MOTORR 1.9 NAFTE (6 R MARSHE) VITI 2009
1/7

5,300 EUR

Volkswagen Touran 179999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen touran ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.