Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen touran ne kavaje

1 njoftime për volkswagen touran kavajë

Volkswagen Touran
Shqipëri
Kavajë
Fshije të gjitha filtrat
Okazion Volkswagen Touran 2.0TDI 7Vendeshe 06
1/12

3,900 EUR

Volkswagen Touran 199999 km 2006 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen touran ne kavaje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.