Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen touran

6 njoftime për volkswagen touran

Volkswagen Touran
Fshije të gjitha filtrat
VW CROSS TOURAN 2.0TDI AUTOMATIKE VITI 2009
1/11

8,200 EUR

Volkswagen Touran 199999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

VW TOURAN AUTOMATIK KLIMA
1/5

4,250 EUR

Volkswagen Touran 199999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW TOURAN HIGHLINE
1/5

2,999 EUR

Volkswagen Touran 199999 km 2003 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Vw Touran 2.0 TDI Highline
1/11

4,750 EUR

Volkswagen Touran 249999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Volkswagen Touran 1.9 Tdi Manual
1/6

3,900 EUR

Volkswagen Touran 199999 km 2003 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW TOURAN MOTORR 1.9 NAFTE (6 R MARSHE) VITI 2009
1/7

5,300 EUR

Volkswagen Touran 179999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen touran

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.