Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen

37 njoftime për volkswagen

Volkswagen
Fshije të gjitha filtrat
Volkswagen Polo 1.4 16V Benzine Gaz
1/6

2,750 EUR

Volkswagen Polo 189999 km 2003 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Vw Golf 2.0 Tdi Komfortline
1/6

6,000 EUR

Volkswagen Golf 249999 km 2009 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Golf 5 (1.9) (Gjendje Perfekte)
1/4

3,300 EUR

Volkswagen Golf 189999 km 2005 Manual Naftë

Lushnjë, Targa Shqiptare

2008 Volkswagen Golf 5 V 2.5 Automatik USA
1/12

5,300 EUR

Volkswagen Golf 139999 km 2008 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Shqiptare

OKAZION Volkswagen Golf 6 VI Automatike 2.5 USA
1/10

6,500 EUR

Volkswagen Golf 99999 km 2010 Automatik Benzinë

Durrës, Targa Shqiptare

Golf 6 GTD (fabrike)
1/9

1 EUR

Volkswagen Golf 19999 km 2011 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Vw Touareg 2012 Sapoardhur
1/10

14,500 EUR

Volkswagen Touareg 249999 km 2012 Automatik Naftë

Fier, Targa Të huaja

Vw Jeta 1.9 naft atomat
1/8

5,200 EUR

Volkswagen Jetta 24999 km 2007 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION
1/11

6,900 EUR

Volkswagen Tiguan 249999 km 2009 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

caddy
1/9

5,200 EUR

Volkswagen Caddy 299999 km 2006 Manual Naftë

Kukës, Targa Shqiptare

VW Touran -06
1/5

3,800 EUR

Volkswagen Touran 249999 km 2006 Automatik Naftë

Shkodër, Targa Shqiptare

VW Touran 2.0 TDI AUTOMAT 2005
1/10

4,300 EUR

Volkswagen Touran 249999 km 2005 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Shitet vw JETTA 2012
1/9

8,600 EUR

Volkswagen Jetta 169999 km 2012 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

VW Volkswagen Passat CC 2.0 TDI 2009
1/8

8,900 EUR

Volkswagen CC 249999 km 2009 Manual Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Volkswagen Golf 6 1.4 tfsi viti 2009
1/5

7,200 EUR

Volkswagen Golf 179999 km 2009 Automatik Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Volkswagen Golf 6 1.4 tfsi viti 2009
1/5

7,200 EUR

Volkswagen Golf 179999 km 2009 Automatik Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Volkswagen Golf 6 1.4 tfsi viti 2009
1/5

7,200 EUR

Volkswagen Golf 179999 km 2009 Automatik Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Volkswagen Tiguan 2.0 tdi viti 2008
1/6

8,500 EUR

Volkswagen Tiguan 249999 km 2008 Manual Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Volkswagen Passat 2.0 Cc Nafte Manual Viti 20055
1/4

415 EUR

Volkswagen Passat 149999 km 2005 Manual Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Volkswagen Passat Automat M.Nderrimi
1/12

4,100 EUR

Volkswagen Passat 249999 km 2005 Automatik Naftë

Fier, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.