Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volkswagen

70 njoftime për volkswagen

Volkswagen
Fshije të gjitha filtrat
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4X4 Viti 2012
1/10

12,200 EUR

Volkswagen Tiguan 199999 km 2012 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

GOLF 7 1.6 TDI 2013
1/10

9,990 EUR

Volkswagen Golf 149999 km 2013 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Jetta
1/8

7,000 EUR

Volkswagen Jetta 169999 km 2012 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION 1.6 NAFTE
1/10

8,500 EUR

Volkswagen Caddy 249999 km 2012 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

VW CROSS TOURAN 2.0TDI AUTOMATIKE VITI 2009
1/11

8,200 EUR

Volkswagen Touran 199999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

SHITET VW PASSAT 2.0 DIESEL 2007
1/11

3,800 EUR

Volkswagen Passat 199999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

VW PASSAT MANUALE 6 MARSHE
1/5

3,550 EUR

Volkswagen Passat 249999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW TOURAN AUTOMATIK KLIMA
1/5

4,250 EUR

Volkswagen Touran 199999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW POLO 1.4 NAFTE VITI 2009
1/5

3,500 EUR

Volkswagen Polo 179999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW TOURAN HIGHLINE
1/5

2,999 EUR

Volkswagen Touran 199999 km 2003 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Volkswagen polo 1.2 benzin
1/8

1 EUR

Volkswagen Polo 249999 km 2002 Manual Benzin

Vlorë, Targa Shqiptare

Volkswagen Caddy 1.6 nafte 2011
1/10

1 EUR

Volkswagen Caddy 249999 km 2011 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

VW TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIKE.GERMANY
1/11

9,500 EUR

Volkswagen Tiguan 249999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIKE.GERMANY
1/12

9,500 EUR

Volkswagen Tiguan 249999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIKE VITI 2009 GERMANY
1/12

9,900 EUR

Volkswagen Tiguan 199999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VW GOLF 7 VITI 2013 1.6TDI. GERMANY
1/11

11,900 EUR

Volkswagen Golf 119999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

CADDY 1.9 NAFT AUTOMAT NDERROHET
1/10

5,200 EUR

Volkswagen Caddy 189999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

SHITET VW GOLF AUTOMAT DIESEL
1/10

4,500 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2005 Automatik Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

OKAZION VW PASSAT 2.0 NAFT AUTOMAT NDERROHET
1/9

8,200 EUR

Volkswagen Passat 249999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

SHITET VW GOLF V AUTOMAT DIESEL
1/11

4,700 EUR

Volkswagen Golf 199999 km 2005 Automatik Naftë

Elbasan, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volkswagen

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.