Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volvo s60

2 njoftime për volvo s60

Volvo S60
Fshije të gjitha filtrat
Volvo S60 1.6 D2 Nafte 2014 konsum shumë i ulët
1/7

11,000 EUR

Volvo S60 249999 km 2014 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Volvo S60 2.4 Benzinë Automatike Ideale për impjant gazi
1/6

4,300 EUR

Volvo S60 179999 km 2005 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volvo s60

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.