Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volvo v50 ne tirane

3 njoftime për volvo v50 tiranë

Volvo V50
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
VOLVO V 50
1/7

3,000 EUR

Volvo V50 249999 km 2005 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION Volvo V50 2.4 Nafte Automatike Gjendje Perfekte
1/6

3,500 EUR

Volvo V50 249999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION VOLVO V50 2.0 nafte 2011
1/12

4,300 EUR

Volvo V50 169999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volvo v50 ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.