Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volvo v50 2008

1 njoftime për volvo v50 viti 2008

Volvo V50
Viti 2008
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION Volvo V50 2.4 Nafte Automatike Gjendje Perfekte
1/6

3,500 EUR

Volvo V50 249999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volvo v50 2008

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.