Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volvo xc 60 automatik

2 njoftime për volvo xc-60 automatik

Volvo XC 60
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
VOLVO xv60 3.2 Benzin GAZ viti 2010
1/6

9,999 EUR

Volvo XC 60 199999 km 2010 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Volvo XC60 D4 AWD Naftë 2014 Gjendje Perfekte
1/7

16,500 EUR

Volvo XC 60 249999 km 2014 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volvo xc 60 automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.