Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volvo xc 60

4 njoftime për volvo xc-60

Volvo XC 60
Fshije të gjitha filtrat
VOLVO XC60 D4 2015 AUTOMATIKE MOTORR 2.0 NAFTE
1/12

19,900 EUR

Volvo XC 60 149999 km 2015 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VOLVO xv60 3.2 Benzin GAZ viti 2010
1/6

9,999 EUR

Volvo XC 60 199999 km 2010 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

OKAZION Volvo XC60 2.4 Nafte 2010 Gjendje Perfekte
1/6

8,900 EUR

Volvo XC 60 249999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Volvo XC60 D4 AWD Naftë 2014 Gjendje Perfekte
1/7

16,500 EUR

Volvo XC 60 249999 km 2014 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volvo xc 60

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.