Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volvo xc 90 ne tirane

3 njoftime për volvo xc-90 tiranë

Volvo XC 90
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
Volvo CX90 2.5 Benzin Gaz Automatike
1/12

8,500 EUR

Volvo XC 90 249999 km 2007 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Volvo_CX90_2.4 Nafte_2005_Automatike
1/9

4,999 EUR

Volvo XC 90 299999 km 2005 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Volvo XC90 2.4 Naftë 2010 Gjendje Perfekte
1/7

9,900 EUR

Volvo XC 90 249999 km 2010 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volvo xc 90 ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.