Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volvo

12 njoftime për volvo

Volvo
Fshije të gjitha filtrat
VOLVO V 50
1/7

3,000 EUR

Volvo V50 249999 km 2005 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Volvo CX90 2.5 Benzin Gaz Automatike
1/12

8,500 EUR

Volvo XC 90 249999 km 2007 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Volvo_CX90_2.4 Nafte_2005_Automatike
1/9

4,999 EUR

Volvo XC 90 299999 km 2005 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

OKAZION Volvo V50 2.4 Nafte Automatike Gjendje Perfekte
1/6

3,500 EUR

Volvo V50 249999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

VOLVO xv60 3.2 Benzin GAZ viti 2010
1/6

9,999 EUR

Volvo XC 60 199999 km 2010 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Volvo S60 1.6 D2 Nafte 2014 konsum shumë i ulët
1/7

11,000 EUR

Volvo S60 249999 km 2014 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Volvo S60 2.4 Benzinë Automatike Ideale për impjant gazi
1/6

4,300 EUR

Volvo S60 179999 km 2005 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Volvo V40 1.6 D2 Nafte 2013 konsum shumë i ulët
1/9

9,500 EUR

Volvo V40 249999 km 2013 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION Volvo XC60 2.4 Nafte 2010 Gjendje Perfekte
1/6

8,900 EUR

Volvo XC 60 249999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Volvo XC90 2.4 Naftë 2010 Gjendje Perfekte
1/7

9,900 EUR

Volvo XC 90 249999 km 2010 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Volvo XC60 D4 AWD Naftë 2014 Gjendje Perfekte
1/7

16,500 EUR

Volvo XC 60 249999 km 2014 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION VOLVO V50 2.0 nafte 2011
1/12

4,300 EUR

Volvo V50 169999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volvo

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.