Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura volvo

3 njoftime për volvo

Volvo
Fshije të gjitha filtrat
VOLVO V50 2006 AUTO PENTA
1/9

4,500 EUR

Volvo V50 159999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

VOLVO V50 2007 AUTO PENTA
1/10

4,500 EUR

Volvo V50 149999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

VOLVO V 50
1/7

3,000 EUR

Volvo V50 249999 km 2005 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura volvo

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.